Domovní čistírna odpadních vod BC 10 COMFORT

Kód: 622
Novinka
1 hodnocení
101 861 Kč 84 182,64 Kč bez DPH
Skladem u výrobce

Čistírna BC 10 COMFORT s kapacitou pro  5-10 připojených osob (EO).

Komfortní model s programovatelnou jednotkou COMFORT

Objednáním tohoto produku se nezavazujete k nákupu!

K čistírně je třeba dokoupit zastropení, výběr zastropení najdete zde!

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vyberte si pro váš domov tu nejlepší čistírnu odpadních vod s automatickou řídicí jednotkou, která vše obstará za vás! Představujeme vám čistírnu BC 10 COMFORT s kapacitou pro 5-10 připojených osob (EO) - s automatickou řídicí jednotkou pro bezstarostný provoz, vhodná i pro menší provozovny a menší bytové  domy.

Tento komfortní model s moderní řídicí jednotkou s přednastavenými režimy pro optimální čištění odpadních vod, s automatickým stahováním plovoucích nečistot a automatickým snižováním hladiny v dosazovací nádrži. 

PROČ SI VYBRAT PRÁVĚ ČOV BC 10 COMFORT?

 • Snadná instalace – ČOV je vyrobena z prvotřídního plastu o tloušťce 8 mm se samonosnou konstrukcí, proto není třeba obetonovávat a může být umístěna do různých terénů a její instalace nevyžaduje žádné speciální úpravy.
 • Variabilní velikost - Výšku čistírny lze upravit díky naší nabídce nástavců podle hloubky nátokové kanalizace.
 • Nízká spotřeba a vysoká účinnost – minimální spotřeba elektřiny dnes potěší každého spotřebitele. ČOV BC 10 COMFORT má spotřebu 1,75 kWh/den a s touto spotřebou dokáže přečistit až 1,5 m3 odpadní vody za den.
 • Jednoduché ovládání a údržba – snadné ovládání ČOV zajišťuje řídicí jednotka COMFORT. Programovatelná řídicí jednotka COMFORT vám umožní využívat přednastavené režimy, automatické čištění hladiny a snížení hladiny v dosazovacím prostoru. Splaškové vody natékají do čistírny gravitačně a technologie je uzpůsobena běžnému dennímu provozu -> dokáže zvládnout i nárazový větší objem přitékající vody nebo si naopak dokáže poradit i s tím, že voda nepřitéká pravidelně, například na chatách a chalupách, nebo když jste na dovolené, apod.
 • Tichý provoz – víme, jaké to je, když sedíte po rušném dni na své zahradě a nechcete být ničím rušeni, ani čistírnou. Naše BC 10 COMFORT je zkonstruovaná tak, aby nerušila a tak její hlučnost odpovídá hlučnosti standardní lednice, kterou máte ve své kuchyni.
 • Vynikající kvalita za atraktivní cenu - Ačkoli naše čistírny nepatří mezi ty nejlevnější na trhu, má to svůj objektivní důvod - prioritou pro nás je vysoká kvalita.
  • Na rozdíl od mnoha konkurentů vyrábíme čistírny z 8 mm silného plastu, což zaručuje jejich stabilitu a odolnost.
  • Koš, ve kterém se zachytávají hrubé nečistoty, stačí pouze vysypat a není třeba pokaždé kupovat nový, když se naplní.
  • Čistírny u nás vyrábí pouze „zlaté české ručičky“ a každý kus je originál.
 • Šetrné k životnímu prostředí – naše čistírny mají nejvyšší CE certifikát a špičkovou technologií. Odpadní vody vyčistí tak, že je lze bez obav vypouštět do kanalizace nebo vodoteče nebo s volitelným zařízením na srážení fosforu P-LESS lze vodu nechat zasakovat přímo na vašem pozemku. Udržujte svůj domov v souladu s nejnovějšími ekologickými normami.

Prostě řečeno, naše čistírna odpadních vod BC COMFORT je nejenom efektivní a ekologická, ale také nabízí skvělý poměr cena/výkon. Tak proč čekat? Poptejte u nás čistírnu ještě dnes, a přidejte se k dalším spokojeným zákazníkům, kteří používají naše čistírny už více jak 25 let!

Nenechte si ujít tuto skvělou příležitost zlepšit kvalitu života ve vašem domově a ochránit naše životní prostředí. Čistírna BC 10 COMFORT  je pro ty, kteří chtějí mít s čistírnou co nejméně starostí. 

JAK TO BUDE PROBÍHAT PO ZADÁNÍ OBJEDNÁVKY/POPTÁVKY

Poptáním tohoto produktu nevzniká závazná objednávka. Po objednání/poptání tohoto produktu vás bude kontaktovat regionální obchodní zástupce (prodejce) podle regionu vaší adresy, domluvíte si detaily realizace, termín a připraví konečnou cenovou nabídku podle dohodnutých požadavků. Smluvní vztah vznikne mezi vámi a regionálním prodejcem. 

V základní ceně čistírny je:

 • Kvalitní samonosná polypropylenová nádrž o tloušťce 8 mm.
 • Technologická vestavba.
 • Membránové dmychadlo.
 • Řídicí jednotka COMFORT

Technické parametry

Parametr Jednotka Hodnota
Počet připojených osob EO 5 - 10
Množství odpadních vod za den (Q24) m3/den 1,5
Příkon při zatížení W 120
Maximální energetická náročnost kWh/den 1,75
Hmotnost kg 180
Průměr mm 1700
Výška mm 2050

 

Další volitelné doplňky

Zařízení na srážení fosforu

Pro ty, kteří mají čistírnu s vypouštěním do vsaku, je k dispozici volitelné zařízení na srážení fosforu P-LESS. Toto zařízení slouží k odstraňování fosforu z odpadních vod, aby se zabránilo jeho uvolňování do životního prostředí.

Dřevěný technický domek

Ideální řešení pro uložení a ochranu technologických prvků Vaší domovní čistírny odpadních vod, v případě, že je čistírna umístěna ve větší vzdálenosti od domu a nelze tak umístit dmychadlo, řídicí jednotku a další technologické prvky do technické místnosti v domě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Domovní čistírny odpadních vod
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 200 kg

Jak probíhá instalace čistírny odpadních vod BC biocleaner