Mobilní úprava pitné vody z řeky, jezera, přehrady - PRONÁJEM

Kód: 577
80 000 Kč / ks 66 115,70 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Mobilní jednotka keramické membránové filtrace AMAYA je vhodná na okamžitou úpravu vody z řeky, rybníka nebo jiného povrchového zdroje, na vodu pitnou. Nabízíme pronájem na Vaši kulturní, sportovní nebo společenskou akci, kdy je nárazově vyšší spotřeba pitné vody. Díky naší úpravně máte dostatek vody zajištěn bez dodatečných nákladů. 

Orientační cena zapůjčení je 80.000 Kč/měsíc. Na vyžádání vám připravíme konkrétní cenovou nabídku dle individuálních potřeb, průtoku, spotřeby vody, doby pronájmu, apod.

Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím e-mailu: info@envi-pur.cz nebo poptávkového formuláře

Detailní informace

Detailní popis produktu

Keramickou mikrofiltrační jednotku AMAYA 3 lze použít pro úpravu podzemního zdroje surové vody na vodu pitnou s vysokým obsahem železa, manganu, hliníku a železa, při vyšším organickém znečištění. Zjednodušená technologie, která je dostupná i pro menší zdroje povrchových a podzemních vod s důrazem na ekonomiku provozu (cca 1 % spotřeby prací vody). Jedná se o kompaktní a spolehlivou membránovou technologii 21. století. 

Jednotka je umístěna v kontejneru, a tak je její přeprava více než snadná.

Systém pracuje na principu přímé filtrace, tzv. dead end filtration. Jedná se o jednostupňovou úpravu vody s předřazenou koagulací. Hlavním benefitem této technologie je vysoká účinnost při odstraňování organických látek, barvy, zákalu, mikroorganizmů a virů. Tato kompaktní a robustní technologie vyniká dlouhou životností a nízkou spotřebou prací vody.

Kde a jak se dá AMAYA využít?

Komerčně lze využít mobilní membránovou filtraci jako dodatečný zdroj pitné vody všude tam, kde je příležitostně spotřeba výrazně vyšší než je obvyklý průměr, nebo všude tam, kde zdroj pitné vody není k dispozici a pitná voda se tak musí dovážet - sportovní události, kulturní události, kempy, dětské tábory, apod. Naši Amayu pravidelně pronajímáme každé léto do vodáckého campu ve Vyšším Brodě, kde v létě není dostatek pitné vody pro obsloužení vysokého počtu turistů. Voda z řeky je tak díky Amaye během pár vteřin upravena na vodu pitnou.

Model lze využít v předprojektové přípravě pro ověření účinnosti úpravy pitné vody. 

Pro konkrétní dotazy k pronájmu a možnosti využití nás neváhejte kontaktovat. Rádi vám poradíme a domluvíme podrobnosti.

Mobilní úpravna pitné vody

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: