Mobilní PITNÁ VODA z řeky, jezera, přehrady - PRONÁJEM

Kód: 577
Novinka Tip
Neohodnoceno
80 000 Kč 66 115,70 Kč bez DPH
Skladem

Mobilní jednotka keramické membránové filtrace AMAYA je vhodná na úpravu vody na vodu pitnou. Vodu lze upravovat z podzemních zdrojů nebo z povrchových zdrojů, jako jsou řeky, rybníky, potoky, jezera a přehradní nádrže. Nabízíme pronájem na Vaši kulturní, sportovní nebo společenskou akci, kdy je nárazově vyšší spotřeba pitné vody - festivaly, různé sportovní akce - mistrovství, apod., srazy automobilů, motorek, apod. 

Systém pracuje na principu přímé filtrace, tzv. dead end filtration. Jedná se o jednostupňovou úpravu vody s předřazenou koagulací. Hlavním benefitem této technologie je vysoká účinnost při odstraňování organických látek, barvy, zákalu, mikroorganizmů a virů. Tato kompaktní a robustní technologie vyniká dlouhou životností a nízkou spotřebou prací vody.

Orientační cena zapůjčení je 80.000 Kč/měsíc. Na vyžádání vám připravíme konkrétní cenovou nabídku dle individuálních potřeb, průtoku a spotřeby vody.

Kontaktujte nás: info@envi-pur.cz

Detailní informace

Detailní popis produktu

Keramickou mikrofiltrační jednotku AMAYA 3 lze použít pro úpravu podzemního zdroje surové vody na vodu pitnou s vysokým obsahem železa, manganu, hliníku a železa, při vyšším organickém znečištění. Zjednodušená technologie, která je dostupná i pro menší zdroje povrchových a podzemních vod s důrazem na ekonomiku provozu (cca 1 % spotřeby prací vody). Jedná se o kompaktní a spolehlivou membránovou technologii 21. století.

Kde a jak se dá AMAYA využít?

Komerčně lze využít mobilní membránovou filtraci jako dodatečný zdroj pitné vody všude tam, kde je příležitostně spotřeba výrazně vyšší než je obvyklý průměr, nebo všude tam, kde zdroj pitné vody není k dispozici a pitná voda se tak musí dovážet - sportovní události, kulturní události, kempy, dětské tábory, apod. Naši Amayu pravidelně pronajímáme každé léto do vodáckého campu ve Vyšším Brodě, kde v létě není dostatek pitné vody pro obsloužení vysokého počtu turistů. Voda z řeky je tak díky Amaye během pár vteřin upravena na vodu pitnou.

Model lze využít v předprojektové přípravě pro ověření účinnosti úpravy pitné vody. 

Pro konkrétní dotazy k pronájmu a možnosti využití nás neváhejte kontaktovat. Rádi vám poradíme.